Seznamte se s trendy elektronikou pro děti a teenagery. Máte ji na skladě?

Elektronické hodinky pro děti

Elektronika prostupuje svět dětí i teenagerů čím dál více. Plní zábavnou, ale také edukativní a bezpečnostní funkci. Představují proto praktický dárek, po kterém sáhne mnoho rodičů. Pojďte si přečíst, jaké produkty patří mezi největší současné elektro trendy.

Na trhu lze najít záplavu nejrůznějších elektro produktů, které soutěží o pozornost spotřebitelů. V případě mladší generace je řeč zejména o elektronických hodinkách pro děti, přenosných Bluetooth reproduktorech nebo bezdrátových sluchátkách. Jaké benefity svým uživatelům přináší a v čem překonávají jinou elektroniku?

1) Elektronické hodinky pro děti

Elektronické hodinky pro děti představují šikovný doplňek, který zastává hned několik funkcí najednou. Poskytují dětem informace o času a notifikace ze smartphonů, ale také zábavu v podobě zábavných her a aplikací, jež jim zkrátí čas při čekání na autobus.

Z elektrických hodinek pro děti ovšem mají užitek také jejich rodiče. Stačí když spárují hodinky se svým telefon a hned mají přehled o tom, kde se jejich děti nachází a co dělají. V případě potřeby jim mohou rovnou zavolat nebo napsat textovou zprávu – proto hodinky přirozeně plní i bezpečnostní funkci.

Náš tip:
Smart hodinky CARNEO TIK&TOK HR
Dětské smart hodinky CARNEO jsou vhodné pro děti od 6 do 15 let. Nabízí 5 sportovních režimů, krokoměr, zábavné hry (puzzle a basketbal), monitoring kvality spánku a srdečního tepu a nespočet dalších užitečných funkcí. Pyšní se také dlouhou výdrží baterií – na jedno nabití fungují až 5 dní.

2) Přenosné Bluetooth reproduktory

Další trend se tentokrát týká elektroniky pro teenagery, kteří touží po skvělé hudební zábavě. Řeč je o přenosných Bluetooth reproduktorech, jež si spotřebitelé chválí pro jejich praktické vlastnosti i moderní designové prvky. Mezi jejich největší přednosti patří kompaktní velikost, lehká konstrukce, ale také dlouhá výdrž baterie a vysoká kvalita zvukového rozlišení.
Bluetooth reproduktor – elektronika pro teenagery Díky těmto benefitům se Bluetooth reproduktory staly oblíbenými společníky při sportu, posezení s kamarády, party nebo výletech. Reproduktor se jednoduše vejde do batohu a nezabere moc místa, takže se výborně hodí i na cesty.

Náš tip:
Přenosný reproduktor CARNEO StreetDragon 2
Reproduktor CARNEO StreetDragon 2 se vyznačuje špičkovou technologií Bluetooth V3.0 třídy EDR 2a dlouhou výdrží baterie (6-12 hodin). Mimoto disponuje také handsfree módem na přijímání hovorů, stylovým designem a funkcí Powerbank, která umožňuje bezdrátové nabíjení telefonu.

3) Bezdrátová sluchátka

Dalším elektro produktem, který si vydobyl svou oblibu u teenagerů, jsou nepochybně bezdrátová sluchátka. Ta stačí jednoduše spárovat se smartphonem a užít si vynikající hudební zábavu při sportu nebo cestě do školy. Svou zásluhu na tom mají technologie na potlačení okolního hluku a šumu, stejně jako křišťálově čistý zvuk. Bezdrátová sluchátka umožňují rovněž přijímat hovory, což z nich dělá praktického pomocníka na každý den.

Náš tip:
CARNEO Bluetooth sluchátka do uší S8
Bezdrátová sluchátka CARNEO S8 nabízí zcela jedinečný zvukový zážitek s hlubokými basy a čistými výškami. Disponují integrovaným mikrofonem, tlačítky na jednoduché přehrávání hudby nebo přijímání hovoru. Na jedno nabití navíc vydrží až 4 hodiny.

Poptávku ovlivňují i módní trendy

Na trhu figuruje nepřeberné množství elektroniky, která se snaží uživatele zaujmout svými sofistikovanými vlastnostmi. Funkčnost a pokročilost integrovaných technologií ale už není jediné, co ovlivňuje zájem spotřebitelů. Podstatnou roli hraje také design, barevné zpracování nebo aktuální módní trendy. Na tento aspekt elektroniky slyší zvlášť mladší generace, což se nepochybně podepisuje na poptávce a odbytu jednotlivých modelů.