3 chytré vychytávky, které učiní běžný život mnohem komfortnějším

Chytré hodinky smart watch

Trh s elektronikou se rok od roku zvětšuje a do hry přichází ještě lepší a inovativnější zařízení. I přes příchozí novinky si svou oblibu drží takzvané stálice, které uživatele nakupují každý rok ve velkém. Přečtěte si, jaké smart produkty patří do základní must have výbavy každého uživatele.

Každý dnes hledá způsoby, jak si udělat život jednodušší a pohodlnější. A to současné technologie naštěstí umožňují. Díky nim se rutinní a nudné činnosti mohou proměnit v pestré a zábavné aktivity. Stačí k tomu mít to správné vybavení. Jaké smart vychytávky jsou mezi uživateli nejvíce populární?

1) Smart hodinky jako doplněk k chytrému telefonu

Obrovský zájem zažívají chytré hodinky alias smart watch, které staly oblíbeným doplňkem pro každodenní život. Oproti klasickým analogovým hodinkám svým uživatelům dopřávají neomezené možnosti zábavy, ale také řadu praktických poznatků – dokážou měřit tep, kvalitu spánku nebo ušlé kroky. Zároveň se jedná o prodlouženou ruku telefonu, neboť se po spárování na jejich displeji zobrazují i příchozí notifikace, SMS a hovory. Ještě pokročilejší funkce nabízí chytré hodinky sim slot, které díky vložené sim kartě dokážou posílat zprávy a realizovat hovory, čímž v podstatě nahrazují běžný telefon.

Náš tip:
Chytré hodinky CARNEO Prime GTR MAN
Luxusní pánské smart hodinky v elegantním byznys provedení. Pyšní se desetidenní výdrží baterie, 7 sportovními režimy, monitorem spánku, aplikací na předpověď počasí nebo dodržování pitného režimu.

2) Fitness náramky nejen pro sportovce

Za posledních 10 let na sebe strhly pozornost i fitness náramky. Staly se stálým společníkem všech sportovních nadšenců a našly si cestu na seznam nejoblíbenějších smart produktů. Svou oblibu si získaly hned z několika důvodů. První z nich je jejich cenová dostupnost, neboť se dají pořídit za výhodnější cenu než výše zmíněné chytré hodinky. Druhým důvodem je pestrá škála funkcí, které přijdou vhod při každé sportovní aktivitě – jedná se například o měření tepu, kalorií, ušlých kroků nebo najetých kilometrů. Díky aplikaci pro fitness náramky si uživatelé mohou prohlédnout výsledky i na svém telefonu.

Náš tip:
Smart náramek CARNEO Soniq+ woman
Dámský fitness náramek se silikonovým řemínkem disponuje IPS displejem, 5 sportovními režimy a řadou zdravotních funkcí: měření tělesné teploty, krevního tlaku, srdečního tepu. Na jedno nabití vydrží až 7 dní.

3) Bezdrátová sluchátka pro zábavu i práci

V základní výbavě moderního uživatele by neměla chybět ani bezdrátová sluchátka, která na plné čáře převálcovala klasická drátová sluchátka. Dají se jednoduše spárovat s telefonem a díky technologii na potlačení šumu přehrávají hudbu v tom nejlepším rozlišením. Se zabudovaným handsfree a mikrofonem také umí přijímat hovory, proto se skvěle hodí na cestování i do práce.

Náš tip:
Bluetooth sluchátka CARNEO S4 černé
Bluetooth sluchátka S4 své uživatele nadchnou špičkovou technologií na potlačení okolního hluku, handsfree režimem na vyřizování telefonních hovorů a integrovanou nabíječkou, se kterou baterie vydrží výrazně déle.

Trh se smart produkty bude růst o desítky procent

Smart produkty se staly běžnou součástí života každého spotřebitele. Přináší komfort a zábavu, ale představují také praktický doplněk. Podle expertů budou nadále nabírat na popularitě, a to i mezi mladšími generacemi. Průzkumy ukazují, že v Severní Americe se trh se smart produkty do roku 2025 zvětší o více než 20 %, a předpokládá se, že podobný trend bude následovat i v Evropě.

 

Zdroj:
https://www.counterpointresearch.com/smart-home-market-witnessing-rapid-growth/
https://www.carneo.cz/