Bezdrátová sluchátka k TV Carneo W9 | Carneo.cz

ARCHIV PRODUKTŮ | CARNEO W9 Bezdrátová sluchátka k TV

CARNEO W9 Bezdrátová sluchátka k TV

Sluchátka Carneo Wireless W9 umožní bezdrátový příjem z každého elektrického zařízení s audio výstupem: PC, herní konzole, DVD přehrávač, VCD přehrávač, audio zařízení, MP3 přehrávač, a CD přehrávač. 990,00 CZK s DPH PROHLÉDNĚTE SI AKTUÁLNÍ MODELY

VLASTNOSTI

sluchátka CARNEO W9 bezdrátová sluchátka k TV černé Wireless

Bezdrátově z čehokoliv

Rádi byste poslouchali hudbu nebo sledovali TV se sluchátky "bezdrátově" a Vaše zařízení nepodporuje bluetooth nebo jinou formu bezdrátového přenosu? Máme pro Vás řešení - bezdrátová sluchátka Carneo W9.

CarneoBezdrátová
CarneoMikrofon
CarneoVestavěné FM
CarneoAUX vstup
CarneoAudio chat
CarneoMonitoring /odposlech/


Vysílací stanice s vestavěným mikrofonem nabízí funkci "Monitoring". Tu mohou využít například maminky. Stačí základnu umístit do dětského pokoje, zapnout mikrofon a v další místnosti můžete ve sluchátkách poslouchat, zda je vaše dítě v pořádku. Základna má konektor pro připojení externí antény a bezdrátový poslech radiového vysílání.

Sluchátka Carneo W9 umožní bezdrátový poslech hudby, nebo sledování TV i z pohodlí Vaší postele, aniž byste rušili Vaši polovičku a bez potřeby tahání dlouhých kabelů od TV nebo jiného přijímače. Díky vysílací stanici obsažené v balení, dokážete zajistit bezdrátový přenos i pro starší zařízení, které přímo nepodporují bezdrátový resp. bluetooth přenos.

Sluchátka v případě potřeby můžete použít i jako standardní drátové sluchátka. Ve spojení s PC a chat aplikacemi zvládnete i hovory se svými blízkými kdekoli se nacházejí.

sluchátka CARNEO W9 bezdrátová sluchátka k TV černé obsah balení

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY