CARNEO Vital+ Bluetooth váha | Carneo.cz

SMART HOME | CARNEO Vital+ Bluetooth váha

CARNEO Vital+ Bluetooth váha čelní pohled CARNEO Vital+ Bluetooth váha čelní pohled
CARNEO Vital+ Bluetooth váha pravý boční pohled CARNEO Vital+ Bluetooth váha pravý boční pohled
CARNEO Vital+ Bluetooth váha pohled z boku CARNEO Vital+ Bluetooth váha pohled z boku
CARNEO Vital+ Bluetooth váha USB port CARNEO Vital+ Bluetooth váha USB port
CARNEO Vital+ Bluetooth váha nabíjení CARNEO Vital+ Bluetooth váha nabíjení
CARNEO Vital+ Bluetooth váha pohled shora CARNEO Vital+ Bluetooth váha pohled shora

CARNEO Vital+ Bluetooth váha

S inteligentní váhou CARNEO VITAL+ budete mít každý den přehled nejen o vývoji vaší tělesné hmotnosti, ale také o dalších 7 důležitých tělesných parametrech, které pomáhají vytvořit komplexní obraz o skladbě a kondici vašeho těla. Při používání jakýchkoli smart hodinek nebo smart náramků budete mít ještě lepší přehled o stavu vašeho těla a jeho výkonech, díky velkému množství statistik o vašem srdci, pohybu, výkonu, energii či BMI. Údaje o hmotnosti si můžete jednoduše porovnávat v anonymní statistice s ostatními uživateli ve vašem věku pro ještě lepší motivaci dosáhnout optimální hmotnost.

Váha disponuje LED displejem, na kterém se ihned po zvážení zobrazí vaše aktuální hmotnost. 999,00 CZK s DPH

SEZNAM VŠECH MĚŘENÍCH PARAMETRŮ

Inteligentná váha CARNEO VITAL technické prednosti

TECHNICKÉ PŘEDNOSTI

Váha disponuje čtyřmi vysoce citlivými bio-elektronickými odporovými senzory, které zajišťují přesné a rychlé měření všech parametrů - měření musí probíhat na rovném a tvrdém povrchu se suchými chodidly na boso. Povrchová úprava tvrzeného skla zajišťuje ochranu před běžným poškrábáním a zároveň působí luxusně.

Kvalitní display je velmi dobře čitelný za každých světelných podmínek, dokonce i při ostrém slunci a poskytuje bezkonkurenční ostrost. Pro šetření energie se váha automaticky vypne po 10s nepoužívání. Váha zároveň poskytuje 2 módy vážení: klasicky - bez mobilní aplikace a nutnosti naboso nebo s analýzou tel. parametrů - s bosýma a suchými chodidly + zapnutou mobilní aplikací s Bluetooth.
CARNEO FIT aplikace

Prostřednictvím mobilní aplikace CARNEO FIT a připojením přes technologii Bluetooth bez nutnosti párování zařízení, tato inteligentní váha načte všechny naměřené údaje do mobilní aplikace ihned po zvážení a prostřednictvím přehledných grafů můžete sledovat statistickou trendovou křivku při každém jednom měřeném parametru. Všechny naměřené údaje zároveň můžete sdílet ze svými přáteli, který používají aplikaci CARNEO FIT nebo prostřednictvím sociálních sítí.
APP
Inteligentná váha CARNEO VITAL obsah balení

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY