Carneo GUARDKID+ 4G Platinum s GPS - černé | Carneo.cz

SMART HODINKY | DĚTSKÉ | Smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum BLACK

chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum černé boční pravý pohled chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum černé boční pravý pohled
chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum černé boční levý pohled chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum černé boční levý pohled
chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum černé pohled zepředu chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum černé pohled zepředu
chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum černé pohled zezadu chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum černé pohled zezadu

Smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum BLACK

Hodinky CARNEO GuardKid+ 4G Platinum s GPS pro děti jsou úžasnou novinkou navrženou pro bezpečí a ochranu vašich dětí. Jsou určeny především pro děti předškolního věku, případně pro děti prvního stupně ZŠ. Díky hodinkám s GPS získáte dokonalý přehled o tom, zda vaše dítě v pořádku dorazilo do školy či kroužku. Navíc můžete kdykoli zavolat či zaslat hlasovou zprávu. Díky videohovoru se vždy můžete opticky spojit s vaším dítětem a ujistit se, že je vše v pořádku i vizuálně.

Pokud hledáte model, který disponuje největším množstvím funkcí a největší baterií „1000 mAh“ na našem trhu, je GuardKid+ 4G Platinum tou správnou volbou. 2790,00 CZK s DPH

VLASTNOSTI

chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum černé s GPS

Mějte dokonalý přehled o tom, zda je vaše dítě v pořádku

Hodinky s GPS pro děti využívají signál GSM/GPRS sítí a satelitů GPS což umožňuje snadné sledování pohybu a lokalizaci vašich dětí s přesností až na 5 metrů. Tento model patří mezi nejoblíbenější dětské hodinky s GPS lokátorem na trhu díky kvalitnímu zpracování a velmi dlouhé výdrži baterie.

VoděodolnýVoděodolný
CarneoVideohovor
CarneoGPS
lokátor
CarneoSIM
karta
CarneoSOS
tlačítko
CarneoVzdálený odposlech
CarneoHodinky i aplikace v českém jazyce
CarneoVýdrž baterie
2-4 dny
chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum černé GPS lokalizace

GPS lokalizace

Sledování Vašeho dítěte pomocí mobilní aplikace je snadné a efektivní. Aplikace umožňuje zobrazit jak aktuální polohu, tak historii pohybu ve zvoleném datu.
chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum černé GEO fence

GEO fence

Umožňuje nastavit lokality, které jsou pro vaše dítě bezpečné. Při opuštění bezpečné zóny obdržíte upozornění.
chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum černé Vzdálený odposlech

Vzdálený odposlech

Hodinky s GPS pro děti jsou vybaveny mikrofonem, který umožňuje odposlouchávat jeho okolí. Stačí z vašeho mobilního telefonu zavolat na číslo SIM karty uvnitř hodinek a ihned můžete poslouchat. Vzdálené pořízení fotografie fotoaparátem na hodinkách, díky které budete nejen slyšet, ale také vidět co se děje v okolí vašeho dítěte.
S funkcí videohovoru se vždy můžete opticky spojit s vaším dítětem a ujistit se, že je vše v pořádku i vizuálně.

Bezpečnost dat využívaných pro komunikaci dětských hodinek CARNEO Guard s aplikací CARNEO GUARD je na nejvyšší úrovni, díky čemuž jsou vaše informace a data v bezpečí.


Server zabezpečující komunikaci mezi hodinkami CARNEO GuardKid a aplikací CARNEO GUARD má certifikaci shody s ISO/IEC 27001: 2013, 27017: 2015 a 27018: 2014.

Tyto certifikace provádějí nezávislí auditoři třetích stran.

Náš soulad s těmito mezinárodně uznávanými normami a kodexem praxe je důkazem našeho závazku k bezpečnosti informací na všech úrovních naší organizace a toho, že zpracování dat na serveru je v souladu s nejlepšími postupy v tomto odvětví.

ISO/IEC 27001: 2013 je standard managementu bezpečnosti, který specifikuje nejlepší postupy managementu zabezpečení a komplexní bezpečnostní kontroly podle pokynů ISO/IEC 27002 o osvědčených postupech. Základem této certifikace je vývoj a implementace přísného bezpečnostního programu, který zahrnuje vývoj a implementaci systému řízení bezpečnosti informací (ISMS), který definuje, jak se trvale a komplexně řídí bezpečnost. Tato široce uznávaná mezinárodní bezpečnostní norma určuje, že provozovatel serveru činí následující:

  • Systematicky vyhodnocujeme naše rizika související s bezpečností informací, přičemž bereme v úvahu vliv hrozeb a zranitelností.
  • Navrhujeme a implementujeme komplexní sadu kontrol informační bezpečnosti a další formy řízení rizik s cílem řešit rizika zabezpečení zákazníků a architektury.
  • Máme zastřešující proces řízení, který zajišťuje, aby kontroly informační bezpečnosti průběžně odpovídaly našim potřebám.

Proč koupit CARNEO GuardKid+ 4G Platinum hodinky?

chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G Platinum černé obsah balení

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY


FUNKCE