Smart hodinky modré Carneo GuardKid+ 4G s GPS | Carneo.cz

ARCHIV PRODUKTŮ | Smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G BLUE

Smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G BLUE

Hodinky Carneo GuardKid + 4G s GPS pro děti jsou úžasnou novinkou navrženou pro bezpečí a ochranu vašich dětí. Jsou určeny především pro děti předškolního věku, případně pro děti prvního stupně ZŠ. Díky hodinkám s GPS získáte dokonalý přehled o tom, zda vaše dítě v pořádku dorazilo do školy či kroužku. Navíc můžete kdykoli zavolat, zda zaslat hlasovou zprávu. Díky videohovoru se vždy můžete opticky spojit s Vaším dítětem a ujistit se, že je vše v pořádku i vizuálně. 2790,00 CZK s DPH PROHLÉDNĚTE SI AKTUÁLNÍ MODELY

VLASTNOSTI

chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G modré přehled

Mějte dokonalý přehled o tom, zda je vaše dítě v pořádku

Hodinky s GPS pro děti využívají signál GSM / GPRS sítí a satelitů GPS což umožňuje snadné sledování pohybu a lokalizaci vašich dětí s přesností až na 5 metrů. Tento model patří mezi nejoblíbenější dětské hodinky s GPS lokátorem na trhu.

CarneoVodotěsné
CarneoVideohovor
CarneoGPS
lokátor
CarneoSIM
karta
CarneoSOS
tlačítko
CarneoVzdálený odposlech
CarneoHodinky i aplikace v českém jazyce
CarneoVýdrž baterie
2-3 dny
chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G modré GPS lokalizace

GPS lokalizace

Sledování Vašeho dítěte pomocí mobilní aplikace je jednoduché a efektivní. Aplikace umožňuje zobrazit aktuální polohu, i historii pohybu ve zvoleném datu.
chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G modré GEO fence

GEO fence

Umožňuje nastavit lokality, které jsou pro Vaše dítě bezpečné. Při opuštění bezpečné zóny dostanete upozornění.
chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G modré Vzdálený odposlech

Vzdálený odposlech

Hodinky s GPS pro děti jsou vybaveny mikrofonem, který umožňuje odposlouchávat jeho okolí. Stačí z vašeho mobilního telefonu zavolat na číslo SIM karty uvnitř hodinek a ihned můžete poslouchat. Vzdálené vytvoření fotografie fotoaparátem na hodinkách, díky které budete nejen slyšet, ale také vidět co se děje v okolí vašeho dítěte. S funkcí videohovoru se vždy můžete opticky spojit s Vaším dítětem a ujistit se, že je vše v pořádku i vizuálně.

Zabezpečení dat používaných ke komunikaci mezi dětskými hodinkami CARNEO Guard a aplikací CARNEO GUARD je na nejvyšší úrovni, takže vaše informace a data jsou v bezpečí.


Server zajišťující komunikaci mezi hlídáním CARNEO GuardKid a aplikací CARNEO GUARD je certifikován pro shodu s normami ISO/IEC 27001:2013, 27017:2015 a 27018:2014.

Tyto certifikace provádějí nezávislí auditoři třetích stran.

Dodržování těchto mezinárodně uznávaných standardů a kodexů prokazuje náš závazek k zabezpečení informací na všech úrovních naší organizace a to, že naše serverové zpracování dat je v souladu s nejlepšími postupy v oboru.

ISO/IEC 27001:2013 je norma pro řízení bezpečnosti, která specifikuje osvědčené postupy řízení bezpečnosti a komplexní bezpečnostní kontroly podle pokynů pro osvědčené postupy ISO/IEC 27002. Základem této certifikace je vývoj a implementace přísného bezpečnostního programu, který zahrnuje vývoj a implementaci systému řízení bezpečnosti informací (ISMS), který definuje, jak je bezpečnost řízena udržitelným a komplexním způsobem. Tento všeobecně uznávaný mezinárodní bezpečnostní standard stanoví, že provozovatel serveru musí provést následující kroky:

  • Systematicky vyhodnocujeme naše rizika související s bezpečností informací, přičemž bereme v úvahu vliv hrozeb a zranitelností.
  • Navrhujeme a implementujeme komplexní sadu kontrol informační bezpečnosti a další formy řízení rizik s cílem řešit rizika zabezpečení zákazníků a architektury.
  • Máme zastřešující proces řízení, který zajišťuje, aby kontroly informační bezpečnosti průběžně odpovídaly našim potřebám.

Proč koupit CARNEO GuardKid+ 4G hodinky ?

chytre hodinky pro děti CARNEO GUARDKID+ 4G modré obsah balení

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY


FUNKCE