Smart hodinky CARNEO Gear+ CUBE černé

SMART HODINKY | Smart hodinky CARNEO Gear+ CUBE černé

Smart hodinky CARNEO Gear+ CUBE černé

Všestranné fitness hodinky CARNEO Gear+ CUBE s barevným IPS displejem monitorují Vaši denní aktivitu, ale lze je spárovat s mobilním telefonem a upozorní Vás tak na příchozí hovor, SMS nebo zprávu z online aplikací. 2290,00 CZK s DPH KošíkKOUPIT NA HEURECE

VLASTNOSTI

Smart hodinky CARNEO Gear+ CUBE černé

Všechna data vaší aktivity

Moderní fitness hodinky Carneo Gear+ CUBE v elegantním černém provedení disponují IPS barevným displejem, který lze aktivovat jednoduchým otočením ruky. Umožňují měření krevního tlaku, okysličení krve, srdečního tepu, ujeté vzdálenosti, monitorování spálených kalorií či kvality spánku. Jejich součástí je baterie s výdrží cca 3-5 dní. Podle certifikace IP68 jsou odolné vůči vodě a prachu. Hodinky s podporou technologie Bluetooth jsou kompatibilní s operačním systémem iOS a Android. Silikonový náramek s je příjemný na dotek a zaručuje komfort během celého dne.

CarneoVodotěsný
CarneoVýdrž baterie
až 5 dní
CarneoMěření krevního tlaku, tepu a okysličení krve
CarneoAPP v českém jazyce
Carneo6 sportovních aktivit

Funkce sport

Funkce Sport s možností výběru 6 sportů, chůze, běh, turistika, cyklistika, basketbal a plavání pro přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální tep, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity.
KROKY
TEP
TEP
Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, včetně zobrazení Vašich zón srdeční frekvence. Monitorování tepu v průběhu celého dne i mimo sportovní aktivity.
TK
TK
Možnost monitorování krevního tlaku v průběhu celého dne i mimo sportovní aktivity.
Kalórie
Kalórie
Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle.

Proč koupit CARNEO Gear+ CUBE fitness hodinky?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikace

Stáhněte si nebo aktualizujte aplikaci CARNEO FIT zdarma z App Store nebo Google play.

APP
Smart hodinky CARNEO Gear+ CUBE černé

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY

Upozornění:
Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné.