Smart hodinky Carneo G-Track 4G s GPS | Carneo.cz

ARCHIV PRODUKTŮ | Smart hodinky CARNEO G-Track 4G

Smart hodinky CARNEO G-Track 4G

Sportovní hodinky Carneo G-Track 4G s dotykovým displejem s technologií GPS a podporou 4G SIM karty dokáží sledovat trasu např. na GoogleMaps a údaje o vaší činnosti. Stačí vložit svou 3G / 4G SIM kartu a můžete mít při všech sportovních aktivitách k dispozici telefon na ruce. 4999,00 CZK s DPH PROHLÉDNĚTE SI AKTUÁLNÍ MODELY

VLASTNOSTI

Smart hodinky CARNEO G-Track 4G

S Carneo G-Track 4G se neztratíte

Smart hodinky Carneo G-Track 4G v elegantním černém, outdoorovém provedení disponuje OLED barevným dotykovým displejem, který lze aktivovat jednoduchým otočením ruky. Pokud máte rádi outdoorové aktivity a masivní hodinky, tak v hodinkách G-Track 4G najdete spolehlivého partnera. Dokonce v případě, že si do hodin nevložíte SIM kartu, můžete v případě problémů bezplatně zavolat pomoc na číslo 112.

CarneoGPS
modul
CarneoSIM
karta 4G
CarneoDotykový
displej
CarneoVýdrž baterie
2 dny
CarneoMěření životních funkcí
CarneoSportovní
aktivity
SOS

Nouzové volání

V případě potíží můžete bezplatně zavolat pomoc na číslo 112 i bez vložené SIM karty. S vloženou SIM kartou máte na ruce plnohodnotný telefon, na kterém můžete surfovat na internetu, chatovat na Facebooku či WhatsApp, prohlížet si videa, ...
gps

GPS a outdoorové funkce

Hodinky disponují přijímačem GPS, díky kterému se můžete nechat navigovat kamkoli na světě díky Google maps, případně jiným navigačním aplikacím, které si můžete nainstalovat. Hodinky také disponují snímačem tlaku vzduchu.

Funkce SPORT

Funkce Sport s možností výběru z 9 předdefinovaných sportů přímo v náramku a měření všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální tep, ujetá vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity, průměrná rychlost a průměrné tempo. "V závislosti na sportu". Historie absolvovaných sportovních aktivit se nachází pouze v hodinkách.
ŠPORT
TEP

TEP srdce

Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, díky čemuž můžete přizpůsobit intenzitu tréninku tak, abyste nacházeli v požadované tepové zóně a tím spálili co nejvíce kalorií.
Telefonování

Telefonování a notifikace

Díky podpoře SIM karty můžete hodinky používat jako samostatné zařízení. Hodinky dále umožňují psaní a čtení SMS. Zobrazují zprávy a oznámení ze sociálních sítí a aplikací (Facebook, Messenger, WhatsApp apod.).

Proč koupit Carneo G-Track 4G hodinky ?Hodinky Carneo G-Track 4G

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY

Upozornění:
Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné.