Přenosný reproduktor CARNEO StreetDragon 3 | Carneo.cz

PŘENOSNÉ REPRODUKTORY | Přenosný reproduktor CARNEO StreetDragon 3 eXtreme

Přenosný reproduktor CARNEO StreetDragon 3 eXtreme

Výsadou reproduktoru je jeho velmi kvalitní zpracování, které podtrhuje jeho eleganci a vytříbenost. Nechte ho vyniknout uprostřed místnosti nebo sbalte na s sebou na cesty. Díky zvýšené odolnosti vůči prachu i vodě IPX7 je připraven Vás doprovázet za dalším dobrodružstvím. 2290,00 CZK s DPH

VLASTNOSTI

Kvalitní zvuk s funkcí DSP

Funkce DSP - Digital Signal Processing, zajišťuje vysokou kvalitu výstupního zvuku bez ohledu na to v jakém prostředí se reproduktor nachází. Zabudovaným mikrofonem snímá okolní zvuk který vyhodnocuje a na základě toho upravuje výškovou, středovou a basovou aplitúdu. Je osazen dvěma reproduktory s celkovým výstupním výkonem 20W.

Hands free vyřizování telefonických hovorů

Potřebujete si zatelefonovat? S vestavěným mikrofonem to není žádný problém - hovory vyřídíte během okamžiku. Carneo StreetDragon 3 eXtreme má zabudovaný mikrofon, takže ho můžete využít, kdykoliv si potřebujete zavolat, nebo nechcete držet telefon u ucha. Zvládne těle konferenci v práci i hovory od rozpáleného grilu - vše ve vysoké kvalitě.

Funkce Powerbank

Hudbu můžete poslouchat celý den - 4000 mAh baterie zajistí nepřetržité přehrávání po dobu až 7 hodin, nebo Vám umožní dobít si svůj mobilní telefon díky funkce Powerbank.

Parťák do každé situace

Plánuje jít na stanovačke, k moři, nebo se jen bavit u bazénu? Žádný problém, technické řešení tohoto reproduktoru je navrženo tak, že je voděodolné dle specifikace IPX7. Nedoporučuje se s ním plavat, nebo ponořovat do vody.

V tomto bezdrátovém reproduktoru se snoubí technické vychytávky, skvělý design a velmi kvalitní konstrukce. Technologie elektroniky, reproduktorů a celkového vnitřního provedení je na vrcholu aktuálních možností vývoje bluetooth reproduktorů, proto je tento reproduktor to nejlepší, co si můžete koupit a za velmi příjemnou cenu.

Maximální výkon 20 W jednoduše rozehraje i větší domácí party nebo živější venkovní posezení. Vylepšená kvalita zvuku a našlapaný výkon Vás vtáhnou do světa hudby, který nebude chtít opustit. S Carneo StreetDragon 3 se můžete spolehnout, že vždy dodá hutný a čistý zvuk. Vysoce kvalitní 2 pásmové reproduktory Vám doručí do uší nepřekonatelně kvalitní zvuk z vysokými výškami i basy.

Použitá technologie Bluetooth 4.2 umožní spárovat Vaše chytré zařízení během několika sekund a vysílat hudbu až na vzdálenost 15 metrů. Bluetooth ve verzi 4.2 se navíc vyznačuje velmi nízkou spotřebou energie, takže o výdrž baterie nemusíte mít starost Pokud Váš hudební přehrávač nepodporuje Bluetooth, můžete jej připojit i přes 3,5 mm jack audio kabel. Kvůli změně hlasitosti, přepnutí písně nebo přijetí hovoru nemusíte sahat po telefonu či tabletu. Vše ovládání máte pohodlně po ruce přímo na reproduktoru.

bluetooth reproduktor CARNEO StreetDragon 3 eXtreme černý obsah balení

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY