Přenosný reproduktor CARNEO StreetDragon 1 Blue | Carneo.cz

PŘENOSNÉ REPRODUKTORY | Přenosný reproduktor CARNEO StreetDragon 1 blue

Přenosný reproduktor CARNEO StreetDragon 1 blue

Přenosný bezdrátový reproduktor Carneo StreetDragon 1 s vámi bude na každém kroku a stále připraven kvalitně reprodukovat jakoukoli skladbu, kterou si budete chtít poslechnout nebo se o ni podělit s přáteli. 349,00 CZK s DPH

VLASTNOSTI

bluetooth reproduktor CARNEO StreetDragon 1 blue modrý Kvalitní zvuk

Kvalitní zvuk

Kvalitou zvuku si Vás reproduktor s výkonem 10 W doslova podmaní, stabilitu přenášeného zvuku a ničím nerušený poslech zajišťuje Bluetooth ve verzi 4.1. Pomocí Bluetooth propojíte reproduktor s vaším smartphonem, tabletem nebo počítačem, a to až do vzdálenosti 10 metrů.

Možnosti připojení

Kromě bezdrátové technologie umožňuje přehrávání hudby z vložených Micro SD karet.

Hands free vyřizování telefonních hovorů

Potřebujete si zatelefonovat? S vestavěným mikrofonem to není žádný problém - hovory vyřídíte během okamžiku. Carneo StreetDragon 1 má zabudovaný mikrofon, takže ho můžete využít, kdykoliv si potřebujete zavolat, ale nechcete držet telefon u ucha. Zvládne těle konferenci v práci i hovory od rozpáleného grilu - vše ve vysoké kvalitě.

Nekončící zábava

4 hodinovou výdrž oceníte nejen tehdy když se domácí párty protáhne. Díky výkonné baterii s kapacitou 500 mAh ozvučíte každou aktivitu i bez elektrické zásuvky. Nabití na maximum pak netrvá ani 1 hodinu.

Můžete s ním také nabíjet další zařízení pomocí funkce Powerbank. Reproduktory Carneo jsou vždy navrhované s ohledem na maximální mobilitu, použitelnost a jednoduché ovládání, kompaktní rozměry a kvalitní konstrukce z něj dělají skvělého parťáka na cesty - perfektně sedí v kapse nebo tašce.

bluetooth reproduktor CARNEO StreetDragon 1 blue modrý obsah balení

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY