Přenosný reproduktor CARNEO OfficeDragon 2 gray | Carneo.cz

PŘENOSNÉ REPRODUKTORY | Přenosný reproduktor CARNEO OfficeDragon 2 gray

Přenosný reproduktor CARNEO OfficeDragon 2 gray

Přenosný bezdrátový reproduktor Carneo OfficeDragon 2 s vámi bude na každém kroku a stále připraven kvalitně reprodukovat jakoukoli skladbu, kterou si budete chtít poslechnout nebo se o ni podělit s přáteli. 599,00 CZK s DPH

VLASTNOSTI

Kvalitní zvuk

Kvalitou zvuku si Vás reproduktor s výkonem P.M.P.O. 30W doslova podmaní. Překvapivě čisté výšky a měkké basy si vás získají hned při první přehrávané písni. Stabilitu přenášeného zvuku a ničím nerušený poslech zajišťuje Bluetooth ve verzi 5.0. Pomocí Bluetooth propojíte reproduktor s vaším chytrým telefonem, tabletem nebo počítačem, a to až do vzdálenosti 10 metrů.

Možnosti připojení

Kromě bezdrátové technologie umožňuje přehrávání hudby z vložených Micro SD karet nebo USB klíče.

Hands free vyřizování telefonických hovorů

Potřebujete si zatelefonovat? S vestavěným mikrofonem to není žádný problém – hovory vyřídíte během okamžiku. Carneo OfficeDragon má zabudovaný mikrofon, takže jej můžete využít, kdykoli si potřebujete zavolat, ale nechcete držet telefon u ucha. Zvládne těle konferenci v práci i hovory od rozpáleného grilu – vše ve vysoké kvalitě.

Nekončící zábava

6 hodinovou výdrž oceníte, nejen když se domácí párty protáhne. Díky výkonné baterii o kapacitě 900 mAh ozvučíte každou aktivitu i bez elektrické zásuvky. Nabití na maximum pak netrvá ani 4 hodiny.

Reproduktory Carneo jsou vždy navrhovány s ohledem na maximální mobilitu, použitelnost a jednoduché ovládání, kompaktní rozměry a kvalitní konstrukce z něj dělají skvělého parťáka na cesty – perfektně sedí v kapse nebo zavěšený na batohu či tašce.

bluetooth reproduktor OfficeDragon gray obsah balení

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY