Přenosný reproduktor CARNEO iFunny disco3 | Carneo.cz

PŘENOSNÉ REPRODUKTORY | Přenosný reproduktor CARNEO iFunny disco3

Přenosný reproduktor CARNEO iFunny disco3

Silný a velkolepý zvuk zajišťují reproduktory s celkovým výkonem 20 W. Díky použití nejkvalitnějších technologií vás vtáhne do světa hudby. Carneo iFunny disco3 bude Vašim společníkem během celého dne, ať už rádi namáháte svaly při cvičení v gymu nebo relaxujete s příjemnou hudbou. 1690,00 CZK s DPH

VLASTNOSTI

Kvalitní zvuk

Pro zajištění nejvyšší stability přenášeného zvuku a ničím nerušeného poslechu byl reproduktor vybaven dvojicí reproduktorů s výkonem 2x10W a technologií Bluetooth 4.1 se zvýšenou rychlostí přenosu podle standardu EDR, který je zároveň šetrnější k spotřebě energie. Pomocí Bluetooth ho pohodlně propojíte s vaším smartphonem, tabletem nebo počítačem, a to až do vzdálenosti 10 metrů.

Možnosti připojení

Kromě podpory bezdrátového připojení pomoci Bluetooth a AUX audio výstupu nabízí reproduktor také slot pro microSD karty a možnost připojení USB Flash disku. Pokud Váš hudební přehrávač nepodporuje Bluetooth, můžete jej připojit i přes 3,5mm jack audio kabel.

Hands free vyřizování telefonických hovorů

Potřebujete si zatelefonovat? S vestavěným mikrofonem to není žádný problém - hovory vyřídíte během okamžiku. Carneo iFunny disco3 má zabudovaný mikrofon, takže ho můžete využít, kdykoliv si potřebujete zavolat, ale nechcete držet telefon u ucha. Zvládne těle konferenci v práci i hovory od rozpáleného grilu - vše ve vysoké kvalitě.

V rytmu FM

Nemáte zrovna u sebe svou oblíbenou hudbu na kartě, nebo mobile? Carneo iFunny disco3 disponuje pro tyto případy digitálním FM tunerem s automatickým laděním stanic a určíte potěší i praktické integrované LED disco světlo.

Můžete se spolehnout, že Vám zabudovaná baterie s kapacitou neuvěřitelných 5200 mAh výdrži až 10 hodin na jedno nabití. Celodenní výlet přírodou, uteče s hudbou jako voda a pravidelný rytmus vás nakopne při cvičení, i kruhovém tréninku. Nabití na maximum trvá 4 hodiny.

Vybil se vám telefon? Připojte jej k reproduktoru přes USB kabel a můžete nabíjet pomocí funkce Powerbank.

party reproduktor CARNEO iFunny disco3 obsah balení

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETREVIDEO NÁVOD