Přenosný reproduktor CARNEO HomeDragon 3 | Carneo.cz

PŘENOSNÉ REPRODUKTORY | Přenosný reproduktor CARNEO HomeDragon 3 eXtreme

Přenosný reproduktor CARNEO HomeDragon 3 eXtreme

Výsadou reproduktoru je jeho velmi kvalitní zpracování, které podtrhuje jeho eleganci a vytříbenost. Excelentní zvuk HiFi 2.1 stereo super bass reprodukován dvojicí reproduktorů a jedním subwooferem s výkonem 40W vynikne nejen v místnosti ale také na zahradní párty. 2490,00 CZK s DPH

VLASTNOSTI

Kvalitní zvuk s funkcí DSP

Funkce DSP - Digital Signal Processing, zajišťuje vysokou kvalitu výstupního zvuku bez ohledu na to v jakém prostředí se reproduktor nachází. Zabudovaným mikrofonem snímá okolní zvuk který vyhodnocuje a na základě toho upravuje výškovou, středovou a basovou aplitúdu. Je osazen dvěma reproduktory a jedním subwooferem s celkovým výstupním výkonem 40W.

Hands free vyřizování telefonických hovorů

Potřebujete si zatelefonovat? S vestavěným mikrofonem to není žádný problém - hovory vyřídíte během okamžiku. Carneo HomeDragon 3 eXtreme má zabudovaný mikrofon, takže ho můžete využít, kdykoliv si potřebujete zavolat, nebo nechcete držet telefon u ucha. Zvládne těle konferenci v práci i hovory od rozpáleného grilu - vše ve vysoké kvalitě.

Funkce Powerbank

Hudbu můžete poslouchat celý den - 5200 mAh baterie zajistí nepřetržité přehrávání po dobu až 12-14 hodin, nebo Vám umožní dobít si svůj mobilní telefon díky funkce Powerbank.

Technologie elektroniky, reproduktorů a celkového vnitřního provedení je na vrcholu aktuálních možností vývoje Bluetooh reproduktorů, proto je tento reproduktor to nejlepší, co si můžete koupit a za velmi příjemnou cenu.

Nadčasový design reproduktoru omladí každou obývací pokoj a žádná návštěva ho nepřehlédne. V tomto bezdrátovém reproduktoru se snoubí technické vychytávky, skvělý design a velmi kvalitní konstrukce. Maximální výkon 40 W jednoduše rozehraje i větší domácí party nebo živější venkovní posezení. Vylepšená kvalita zvuku a našlapaný výkon Vás vtáhnou do světa hudby, který nebude chtít opustit. S Carneo HomeDragon 3 eXtreme se můžete spolehnout, že vždy dodá hutný a čistý zvuk s plnými výškami i mohutnými basy.

Použitá technologie Bluetooth 4.2 umožní spárovat Vaše chytré zařízení během několika sekund a vysílat hudbu až na vzdálenost 15 metrů. Bluetooth ve verzi 4.2 se navíc vyznačuje velmi nízkou spotřebou energie, takže o výdrž baterie nemusíte mít starost. Pokud Váš hudební přehrávač nepodporuje Bluetooth, můžete jej připojit i přes 3,5 mm jack audio kabel díky zabudovanému mikrofonu vybavíte telefonní hovory nahlas a s volnýma rukama kvůli změně hlasitosti, přepnutí písně nebo přijetí hovoru nemusíte sahat po telefonu či tabletu. Vše ovládání máte pohodlně po ruce přímo na reproduktoru.

bluetooth reproduktor CARNEO HomeDragon 3 eXtreme čierny obsah balení

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY