Navigace a kamera do auta Carneo Combo A9500 | Carneo.cz

KAMERY DO AUTA | Carneo Combo A9500 Navigace + kamera do auta

CARNEO Combo A9500 Navigace + kamera do auta

Zařízení Carneo Combo A9500 v sobě spojuje několik unikátních řešení v jednom jako GPS navigaci, Autokamera se záznamem jízdy, FM transmiter-vysílač, mobilní aplikaci s možností online sledování dění kolem vašeho vozidla díky připojení prostřednictvím 4G sítě nebo WiFi. Zařízení funguje na platformě Android, takže Vám umožňuje využívat všechny Vaše aplikace přímo na zařízení Carneo Combo A9500 a jednoduše a přehledně je ovládat prostřednictvím dotykového širokoúhlého displeji s velikostí úhlopříčky 7,84 ". Součástí balení je i zadní kamera. 5990,00 CZK s DPH

VLASTNOSTI

Základní funkce:

GPS Navigace

Kliknutím na tlačítko "Navigace", vstoupíte do navigačního rozhraní.
Pokud máte nainstalováno více než jednu navigační aplikaci, zobrazí se Vám seznam nainstalovaných navigačních aplikací. Máte možnost použít jakoukoliv navigační aplikaci podporující systém Android, včetně předinstalované Google maps.*


DVR Kamera

Pomocí zabudované přední Full HD kamery se automaticky zaznamenává a ukládá dění před Vaším vozidlem, po připojení zadní kamery zařízení umožňuje pořizovat záznam i v duálním režimu. Zobrazuje časový vodoznak a ikonu, která vyjadřuje stav uzamčení záznamu v případě detekce kolize - takový záznam nebude promazaný.
Při používání zadní kamery, zařízení automaticky po zařazení zpátečky zobrazí náhled zadní kamery is pomocnými čarami pro couvání.


FM Transmitter - vysílač

Umožňuje přehrávání videozáznamů ze zařízení přímo na audio soustavě Vašeho vozidla.


Parkovací mód

Automaticky spustí nahrávání pokud zařízení zaznamená pohyb před vozidlem nebo G senzor zaregistruje otřes vozidla, pokud je vozidlo zaparkované.


Multimediální přehrávač

Přehrávejte vaši oblíbenou hudbu nebo videa uložená v zařízení nebo online z internetu přímo ve Vašem autě.


WiFi/4G konektivita

 

Buďte online prostřednictvím vložení 4G / 3G datové SIM karty *** alebo prostřednictvím WiFi připojení.


WiFi hotspot

Zařízení umožňuje vytvořit Wifi síť, do které se mohou zapojit více uživatelů, smartphony, notebooky, počítače či jiné zařízení podporující WiFi.


Bezpečnostní funkce ADAS

Integrace dvou ochranných systémů pro řidiče. LDWS systém Vás upozorní na situaci, kdy nekontrolovaně vycházíte z pruhu. Kamera monitoruje dráhu vašeho vozu a porovnává ji s namalovanými pruhy na vozovce - pokud vozidlo nekontrolovaně vybočí z pruhu, spustí se alarm. FCWS varuje řidiče před nebezpečím srážky. Kamera analyzuje dráhu vozidla, vzdálenost od vozidla před vámi a potřebnou vzdálenost pro bezpečné dobrzdenie. Pokud se budete blížit k vozidlu před vámi nebezpečnou rychlostí, spustí se alarm.


Vzdálené monitorování vozidla

Mějte přehled o Vašem vozidle, kdekoli se nacházíte. Prostřednictvím mobilní aplikace Car Assist dostanete do Vašeho mobilu fotku a krátké video v případě kolizní situace Vašeho vozidla, informaci v případě nastartování vozidla nebo jestliže G senzor zaznamená otřes. Rovněž Vám umožňuje zaznamenat a prohlížet trasu vozidla na mapě včetně jeho aktuálního pohybu v reálném čase.

* Stažené mapové podklady nejsou součástí dodávky. Máte možnost použít jakoukoliv placenou nebo bezplatnou navigační aplikaci podporující systém Android. V případě použití aplikace vyžadující online připojení na internet, je nutnost připojit zařízení k internetu a to buď vložením datové 4G / 3G SIM karty přímo do zařízení nebo spárováním zařízení s Vašim mobilním telefonem prostřednictvím Wifi. V případě online připojení Vám mohou být účtovány poplatky od Vašeho telekomunikačního operátora.

*** V případě online připojení Vám mohou být účtovány poplatky od Vašeho telekomunikačního operátora.

CARNEO Combo A9500 Navigace + kamera do auta

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY