Smart náramek Carneo U7+ s měřením krevního tlaku | Carneo.cz

ARCHIV PRODUKTŮ | Smart náramek CARNEO U7+ s měřením krevního tlaku

Smart náramek CARNEO U7+ měřením krevního tlaku

Všestranný fitnes náramek Carneo U7 + s barevným LCD monitoruje Vaši denní aktivitu, ale lze jej spárovat s mobilním telefonem a upozorní Vás tak na příchozí hovor, SMS nebo zprávu z online aplikací. 1890,00 CZK s DPH PROHLÉDNĚTE SI AKTUÁLNÍ MODELY

VLASTNOSTI

Smart náramek CARNEO U7+ s měřením krevního tlaku

Všechna data vaší aktivity

Moderní fitness náramek Carneo U7 + v nadčasovém černém provedení disponuje OLED barevným displejem, který lze aktivovat jednoduchým otočením ruky. Umožňuje měření srdečního tepu, ujeté vzdálenosti, monitorování spálených kalorií či kvality spánku. Jeho součástí je baterie s výdrží cca 5-7 dní. Podle certifikace IP67 je odolný vůči vodě a prachu. Náramek s podporou technologie Bluetooth je kompatibilní s operačním systémem iOS a Android. Silikonový náramek s kovovou přeckou je příjemný na dotek a zaručuje komfort během celého dne.

CarneoVodotěsný
CarneoVýdrž baterie
až 7 dní
CarneoMěření životních funkcí
CarneoAPP v českém jazyce
CarneoSportovní režim funkce RUN

Funkce ŠPORT

Funkce Sport s možností výběru 9 sportů, pro přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální tep, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity, případně trasa zobrazená na mapě.
TEP
TEP
Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, včetně zobrazení Vašich zón srdeční frekvence s možností nastavení upozornění při překročení Vámi nastavené hodnoty tepu. Monitorování tepu v průběhu celého dne i mimo sportovní aktivity.
TK
TK
Možnost monitorování krevního tlaku v průběhu celého dne i mimo sportovní aktivity.
Kalorie
Kalorie
Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle.

Proč koupit Carneo U7+ fitnes náramek ?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikace

Stáhněte si nebo aktualizujte aplikaci CARNEO FIT zdarma z App Store nebo Google Play.

APP
Carneo U7+

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY

Upozornění:
Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné.VIDEO NÁVOD