Smart náramek Carneo H-Life fitness tracker | Carneo.cz

ARCHIV PRODUKTŮ | Smart náramek CARNEO H-Life

Smart náramek CARNEO H-Life

Smart náramek CARNEO H-Life je fitness tracker, který denně kontroluje vaše zdravotní záznamy. Mimořádně inteligentní náramek, který zjišťuje vaše fitness údaje a má schopnost využívat GPS z připojeného smartphone. Má vestavěný snímač na zadní straně hodinek, který zaznamenává a zobrazuje vaše kroky, cestovní vzdálenost, spálené kalorie, tepové frekvence a statistiky cvikú v reálném čase. 2190,00 CZK s DPH PROHLÉDNĚTE SI AKTUÁLNÍ MODELY

VLASTNOSTI

Smart náramek CARNEO H-Life

Všechna data vaší aktivity

Fitness náramek Carneo H-Life v elegantním černém provedení disponuje OLED mono displejem, který lze aktivovat jednoduchým otočením ruky. Je vhodný pro každého, kdo chce sledovat pokročilé údaje o průběhu své sportovní aktivity, jako je detailní sledování tepu během sportování, včetně vašich individuálních tepových zón. Umožňuje měření krevního tlaku a navíc disponuje fukci měření EKG. Jeho součástí je baterie s výdrží cca 3 dny. Podle certifikace IP67 je odolný vůči vodě a prachu. Náramek s podporou technologie Bluetooth je kompatibilní s operačním systémem iOS a Android.

VoděodolnýVoděodolný
CarneoVýdrž baterie
3 dny
CarneoMěření životních funkcí
CarneoMěření
EKG
CarneoAPP v českém jazyce
CarneoSportovní režim funkce RUN
KROKY

Funkce ŠPORT

Funkce Sport s možností výběru 9 sportů, pro přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální tep, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity, případně trasa zobrazená na mapě.
TEP
TEP
Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, včetně zobrazení Vašich zón srdeční frekvence s možností nastavení upozornění při překročení Vámi nastavené hodnoty tepu. Monitorování tepu v průběhu celého dne i mimo sportovní aktivity.
TK
TK
Měření krevního tlaku se zobrazením naměřených denních hodnot v přehledném grafu.
EKG
EKG
Disponuje funkcí měření EKG + detekce dvojitého krevního tlaku PPG.
Kalorie
Kalorie
Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle.

Proč koupit Carneo H-Life fitnes náramek ?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikace

Stáhněte si nebo aktualizujte aplikaci CARNEO FIT zdarma z App Store nebo Google Play.

APP
Smart náramek CARNEO H-Life

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY

Upozornění:
Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné.VIDEO NÁVOD