Smart náramek Carneo CoolfiT+ na sport a cvičení | Carneo.cz

ARCHIV PRODUKTŮ | Smart náramek CARNEO CoolfiT+

Smart náramek CARNEO CoolfiT+

Povyšte váš aktivní životní styl a odpočinek na novou úroveň.
Fitness náramek Carneo Coolfit + s ohromující paletou funkcí je nepřekonatelným rádcem, strážcem a také společníkem při sportu a cvičení. Zvládá spojovat se světem nebo pomůže s organizací dne. 1890,00 CZK s DPH PROHLÉDNĚTE SI AKTUÁLNÍ MODELY

VLASTNOSTI

Smart náramek CARNEO CoolfiT+

Buďte Cool, buďte aktivní

Fitness náramek Carneo Coolfit + v elegantním černém provedení disponuje OLED barevným displejem, který lze aktivovat jednoduchým otočením ruky. Je vhodný pro každého, kdo chce mít svou aktivitu pod kontrolou. Jedete běhat, jezdit na kole nebo plavat? Žádný problém, zvolte konkrétní sport a pojďme na to ... Veškerá data Vám následně zanalyzuje aplikace Carneo Fit. Jeho součástí je baterie s výdrží cca 6 dní. Podle certifikace IP68 je odolný vůči prachu a vodě včetně ponoření. Náramek s podporou technologie Bluetooth 4.0 je kompatibilní s operačním systémem iOS a Android.

CarneoVodotěsný
CarneoVýdrž baterie
6 dní
CarneoMěření životních funkcí
CarneoAPP v českém jazyce
CarneoSportovní režim funkce RUN

Funkce ŠPORT

Funkce Sport s možností výběru 9 předdefinovaných sportů přímo v náramku včetně plavání, pro přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální tep, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity.
KROKY
TEP
TEP
Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, včetně zobrazení Vašich zón srdeční frekvence. Monitorování tepu v průběhu celého dne i mimo sportovní aktivity.
TK
TK
Měření krevního tlaku se zobrazením naměřených denních hodnot v přehledném grafu.
Kalórie
Kalórie
Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle.

Proč koupit Carneo Coolfit+ náramek ?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikace

Stáhněte si nebo aktualizujte aplikaci CARNEO FIT zdarma z App Store nebo Google Play.

APP
Smart náramek CARNEO CoolfiT+

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY

Upozornění:
Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné.VIDEO NÁVOD