Bluetooth Sluchátka Carneo S10 DJ white | Carneo.cz

BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA | CARNEO Bluetooth Sluchátka S10 DJ white

CARNEO Bluetooth Sluchátka S10 DJ white

Poslouchejte pohodovou hudbu se sluchátky CARNEO S10 DJ! Jsou vybaveny technologiemi Bluetooth V 5.0 a tak je můžete spárovat a začít přehrávat hudbu bez jakýchkoli komplikací. Svobodu a flexibilitu bezdrátového přehrávání si můžete užívat až 8 hodin, aniž by přitom trpěla kvalita zvuku. 849,00 CZK s DPH

VLASTNOSTI

bezdrátová sluchátka CARNEO Bluetooth Sluchátka S10 DJ white elegantní

Elegance umocněná požitkem

Sluchátka CARNEO S10 DJ Vám přinášejí 2 požitky v jednom. Požitek z poslechu kvalitní a okolím nerušené reprodukce umocní příjemný pocit z nošení jemných kožených náušníků.

Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0
Hands freeHands free
MikrofonMikrofon
Vestavěné MP3 a FM Vestavěné
MP3 a FM
Výdrž baterie 8hVýdrž baterie
8h

Špičkový zvuk

Připravte se na nečekaně působivé poslech. Sluchátka CARNEO S10 DJ jsou vybavena kvalitními neodymiovými reproduktory. Reprodukují zvuk čistý a jasný a přitom nikde žádné kabely. Hudbě můžete navíc přidat na intenzitě a rozbalit to opravdu s plnou parádou. Hudba Vás provází na každém kroku, dokonce i během nabíjení sluchátek.

Vyřizování telefonických hovorů

S vysoce kvalitním všesměrovým mikrofonem už hlasové hovory nemohou znít živěji. Rozumíte Vy, rozumí Vám. Hlas je při telefonování i nahrávání jasný is nejrůznějšími detaily.

Na vlnách FM

Nemáte k dispozici mobil? Navadí. Stačí do sluchátek vložit micro SD kartu s nahranými mp3 a zábava může opět začít. Vestavěný MP3 přehrávač Vám umožní přehrát všechny MP3 soubory na kartě. Přestane-li Vás bavit hudba z mobilu či SD karty, jednoduše si spusťte FM rádio, kterým sluchátka disponují a opět máte o zábavu postaráno.

Nerušený zážitek z hudby

Kdo by byl řekl, že si můžete udělat vlastní soukromou párty s párem bezdrátových sluchátek s mikrofonem?

Sluchátka CARNEO S10 DJ Vám do uší přivedou oblíbené melodie jediným kliknutím. Jste úplně pohlceni hudbou a někdo Vám do toho volá? Bez obav. Jedno kliknutí na sluchátkách a jste spojeni. Klepněte opět a přehrávání začne tam, kde skončilo. Kouzlo připojení pomocí technologie Bluetooth spočívá ve svobodě a flexibilitě bez hranic, se kterou si můžete zvuk přizpůsobit podle svého gusta.

Hudba Vás provází na každém kroku, dokonce i během nabíjení sluchátek. Když můžete celý den poslouchat v pohodlí, hudbu si zkrátka užijete víc. Kožené náušníky jsou přímo stvořeny k tomu, abyste osobně poznali, co chtěl Váš oblíbený umělec skutečně vyjádřit. Skoro zapomenete, že máte na hlavě sluchátka s mikrofonem.

bezdrátová sluchátka CARNEO Bluetooth Sluchátka S10 DJ obsah balení

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY