Carneo Smartlight WW - Led pás 5m | Carneo.cz

SMART HOME | CARNEO Smartlight WW - Led pás 5m

CARNEO Smartlight WW
- Led pás 5m

Osvětlení interiéru si můžete vylepšit LED pásem Carneo Smartlight, který zvýrazní váš nábytek a navodí příjemnou atmosféru. LED pás můžete upevnit například za televizi nebo kuchyňskou linku či jiný nábytek. Požadované světelné spektrum si jednoduše nastavíte přes aplikaci SmartLife a kdykoliv si barvu a intenzitu světla lze měnit. LED pás Carneo Smartlight můžete ovládat hlasem pomocí Amazon Alexa nebo Google Home, či na cestách pomocí mobilní aplikace. 1090,00 CZK s DPH

FUNKCE

CARNEO Smartlight WW - Led pás 5m bílý hlasové ovládání

CARNEO Smartlight WW Wifi

LED pás Carneo Smartlight WW Wifi je 5m dlouhý flexibilní samolepicí pás, osazený celkově 600ks LED diod se světelným spektrem od teplé bílé po studenou bílou barvu. Barvu a intenzitu světla si můžete regulovat buď pomocí mobilní aplikace SmartLife nebo pomocí systémů inteligentního ovládání domácnosti Amazon Alexa nebo Google Home.

Aplikace je kompatibilní se zařízeními Android ve verzi 4.0 a vyšší a také se zařízeními iOS ve verzi 8.1 a vyšší. Led pás se ovládá pomocí technologie WIFI, proto je třeba jej připojit do Vaší domácí Wifi sítě.
TECHNICKÉ PARAMETRY


OBSAH BALENÍ