Smart hodinky Carneo Heiloo HR+ BT call pink | Carneo.cz

SMART HODINKY | DÁMSKÉ | Smart hodinky CARNEO Heiloo HR+ BT call pink

Smart hodinky CARNEO Heiloo HR+ BT call pink

Moderní fitness hodinky CARNEO Heiloo HR+ BT call v růžovém provedení se silikonovým, na dotek velmi příjemným řemínkem s barevným IPS displejem monitorují Vaši denní aktivitu, výšku stresu, lze je spárovat s mobilním telefonem díky čemuž Vás upozorní na příchozí hovor či SMS. Jejich dokonalé, kovové tělo s jednoduchými křivkami je tak návykové, že je nebudete chtít po prvním nošení sundat z ruky. Hodinky vám umožňují vybavit telefonický hovor bez potřeby vybírat telefon z tašky a to zabudovaným mikrofonem a reproduktorem až do vzdálenosti 10m od telefonu. 2290,00 CZK s DPH

VLASTNOSTI

Chytré hodinky CARNEO Heiloo HR+ BT call pink všechna data vaší aktivity

Všechna data vaší aktivity

Moderní fitness smart hodinky Carneo Heiloo HR+ v elegantním růžovém provedení disponují kulatým IPS barevným displejem. Umožňují měření srdečního tepu, stresu, BMI, ujeté vzdálenosti, monitorování spálených kalorií či kvality spánku. Jejich součástí je 200mAh baterie s výdrží 5 až 7 dní. Podle certifikace IP67 jsou odolné vůči vodě a prachu. Jsou kompatibilní s operačním systémem iOS a Android. Hodinky mají na dotek příjemný silikonový řemínek v růžové barvě, který lze vyměnit za řemínek v jiné barvě či kožený a tím pádem změnit hodinkám sportovní vzhled za manažerský. Vkusný, jednoduchý a luxusní design se snadno kombinuje k obleku či volnočasovému outfitu. Hodinky i aplikace jsou kompletně v češtině, takže si budete jistě spolu dobře rozumět.

VoděodolnýVoděodolný
Výdrž baterie 5-7 dníVýdrž baterie 5 - 7 dní
Měření životních funkcíMěření životních funkcí
BT voláníBT volání
Přehrávání hudbyPřehrávání hudby
APP v českém jazyceAPP v českém jazyce
10 sportovních režimů10 sportovních režimů

Sportovní režim

10 sportovních režimů (běh, chůze, kolo, basketbal, fotbal, švihadlo, jóga, turistia, tenis, brušáky) pro přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální srdeční tep, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity, resp. zobrazení trasy na mapě díky GPS v telefonu.
chytré hodinky dámské CARNEO Heiloo HR+ BT call růžové SPORT

Telefonování přímo z hodinek

Potřebujete zvednout hovor a mobil máte v kapse či v tašce? Díky funkci BT call, můžete telefonovat přímo z hodinek bez potřeby manipulace s mobilem. Samozřejmostí je zobrazování zpráv a notifikaci přímo na hodinkách, takže máte přehled o všem podstatném, co se děje, přímo na Vaší ruce.

CARNEO Heiloo HR+ BT call růžové Telefonování
TEP
chytré hodinky pánské CARNEO Heiloo HR+ BT call růžové měření tepu
Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, včetně zobrazení Vašich zón srdeční frekvence. Monitorování tepu v průběhu celého dne 24/7, i mimo sportovní aktivitu.
CARNEO Heiloo HR+ BT call růžovérne ciferníky

Množství ciferníků

Změna stylu či nálady? Není problém, hodinky disponují velkým množstvím moderních ciferníků. Samozřejmostí je možnost vytvoření vlastního ciferníku s použitím vlastní fotky, což vás odliší od ostatních uživatelů těchto elegantních hodin.

Kalorie
chytré hodinky damske CARNEO Heiloo HR+ BT call růžové monitoring spálených kalorií
Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle.

Proč koupit CARNEO Heiloo HR+ fitness smart hodinky?
Carneo FIT CARNEO FIT
aplikace

Stáhněte si nebo aktualizujte aplikaci CARNEO FIT zdarma z App Store nebo Google play.

APP
inteligentní hodinky CARNEO Heiloo HR+ BT call pink

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY

Upozornění:
Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné, ani reklamovat přesnost naměřených hodnot.