Smart hodinky Carneo Gear+ Essential černé | Carneo.cz

SMART HODINKY | PÁNSKÉ | Smart hodinky CARNEO Gear+ Essential black

Smart hodinky CARNEO Gear+ Essential black

Moderní fitness hodinky CARNEO Gear+ Essential v černém provedení se silikonovým, na dotek velmi příjemným řemínkem s barevným IPS displejem monitorují Vaši denní aktivitu, výšku stresu ale lze je spárovat s mobilním telefonem díky čemuž Vás upozorní na příchozí hovor či SMS. Jejich dokonalé tělo s jednoduchými křivkami je tak návykové, že je nebudete chtít po prvním nošení sundat z ruky. 1790,00 CZK s DPH

VLASTNOSTI

inteligentní hodinky panské CARNEO Gear+ Essential černé všechna data vaší aktivity

Všechna data vaší aktivity

Moderní fitness smart hodinky Carneo Gear+ Essential v elegantním černém provedení disponují kulatým IPS barevným displejem. Umožňují měření srdečního tepu, stresu, BMI, ujeté vzdálenosti, monitorování spálených kalorií či kvality spánku. Jejich součástí je 220mAh baterie s výdrží 5 až 7 dní. Podle certifikace IP67 jsou odolné vůči vodě a prachu. Jsou kompatibilní s operačním systémem iOS a Android. Hodinky mají na dotek příjemný silikonový řemínek v černé barvě, který lze vyměnit za řemínek v jiné barvě či kožený a tím pádem změnit hodinkám sportovní vzhled za manažerský. Vkusný, jednoduchý a luxusní design se snadno kombinuje k obleku či volnočasovému outfitu. Hodinky i aplikace jsou kompletně v češtině, takže si budete jistě spolu dobře rozumět.

VoděodolnéVoděodolné
Výdrž baterie 5-7 dníVýdrž baterie 5 - 7 dní
Měření životních funkcíMěření životních funkcí
Přehrávání hudbyPřehrávání hudby
APP v českém jazyceAPP v českém jazyce
11 sportovních režimů20 sportovních režimů

Sportovní režim

20 sportovních režimů (chůze, běh, horolezectví, cyklistika, basketbal, plavání, badminton, fotbal, eliptický trenažér, jóga, stolní tenis, švihadlo, tenis, baseball, rugby, hula hoop, golf, skok do dálky, sed-leh, volejbal ).
chytré hodinky panské CARNEO Gear+ Essential černé SPORT

Přehled o aktivitě a notifikace

Přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální srdeční tep, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity, resp. zobrazení trasy na mapě díky GPS v telefonu.

Samozřejmostí je zobrazování zpráv a notifikaci přímo na hodinkách, takže máte přehled o všem podstatném, co se děje, přímo na Vaší ruce.

CARNEO Gear+ Essential černé notifikace
TEP
chytré hodinky pánské CARNEO Gear+ Essential černé měření tepu
Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, včetně zobrazení Vašich zón srdeční frekvence. Monitorování tepu v průběhu celého dne 24/7, i mimo sportovní aktivitu.
CARNEO Gear+ Essential černé ciferníky

Množství ciferníků

Změna stylu či nálady? Není problém, hodinky disponují velkým množstvím moderních ciferníků. Samozřejmostí je možnost vytvoření vlastního ciferníku s použitím vlastní fotky, což vás odliší od ostatních uživatelů těchto elegantních hodin.

Kalorie
chytré hodinky panské CARNEO Gear+ Essential černé monitoring spálených kalorií
Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle.

Proč koupit CARNEO Gear+ Essential fitness smart hodinky?
Carneo FIT CARNEO FIT
aplikace

Stáhněte si nebo aktualizujte aplikaci CARNEO FIT zdarma z App Store nebo Google play.

APP
inteligentní hodinky CARNEO Gear+ Essential

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY

Upozornění:
Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné, ani reklamovat přesnost naměřených hodnot.