Smart hodinky Carneo G-Cross s GPS a SIM kartou | Carneo.cz

ARCHIV PRODUKTŮ | Smart hodinky CARNEO G-CROSS

Smart hodinky CARNEO G-CROSS

Sportovní hodinky Carneo G-Cross s dotykovým displejem s technologií GPS dokáží sledovat trasu a údaje o vaší činnosti. Stačí vložit svou SIM kartu a můžete mít při všech sportovních aktivitách k dispozici telefon na ruce. 3290,00 CZK s DPH PROHLÉDNĚTE SI AKTUÁLNÍ MODELY

VLASTNOSTI

Smart hodinky CARNEO G-CROSS

S Carneo G-Cross se neztratíte

Smart hodinky Carneo G-CROSS v elegantním černém outdoorovém provedení disponuje OLED barevným dotykovým displejem, který lze aktivovat jednoduchým otočením ruky. Pokud máte rádi outdoorové aktivity a masivní hodinky, tak v hodinkách G-Cross najdete spolehlivého partnera. Dokonce v případě, že si do hodin nevložíte SIM kartu, můžete v případě problémů bezplatně zavolat pomoc na číslo 112.

CarneoGPS
modul
CarneoSIM
karta
CarneoDotykový
displej
CarneoVýdrž baterie
3 dny
CarneoMěření životních funkcí
CarneoAPP v českém jazyce
CarneoSportovní režim funkce RUN
SOS

Nouzové volání

V případě potíží můžete bezplatně zavolat pomoc na číslo 112 i bez vložené SIM karty. V případě vložené SIM karty se můžete v případě nouze tlačítkem SOS spojit s třemi definovanými tel. čísly.
gps

GPS Tracking

Přímo v hodinkách si spustíte požadovanou sportovní aktivitu a po jejím skončení si v aplikaci můžete prohlédnout díky GPS průběh celkové trasy na mapě.

Funkce ŠPORT

Funkce Sport s možností výběru ze 4 předdefinovaných sportů přímo v náramku, měření všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální tep, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity, průměrná rychlost, průměrné tempo a průměrná kadence.
ŠPORT
TEP

TEP srdce

Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity. Možnost automatického monitorování tepu v průběhu celého dne i mimo sportovní aktivity. Měření krevního tlaku.
Telefonovanie

Telefonování a notifikace

Díky podpoře SIM karty můžete hodinky používat jako samostatné zařízení. Hodinky dále umožňují psaní a čtení SMS. Zobrazují zprávy a oznámení ze sociálních sítí a aplikací (Facebook, Messenger, WhatsApp apod.).

Proč koupit Carneo G-Cross hodinky?Hodinky Carneo G-Cross

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY

Upozornění:
Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné.VIDEO NÁVOD