Smart hodinky Carneo Adventure HR+ šedé | Carneo.cz

SMART HODINKY | PÁNSKÉ | Smart hodinky CARNEO Adventure HR+ gray

Smart hodinky CARNEO Adventure HR+ gray

Moderní, outdoorové fitness hodinky CARNEO ADVENTURE HR+ ve šedém provedení s černým, na dotek velmi příjemným, silikonovým řemínkem s barevným IPS displejem monitorují Vaši denní aktivitu, výšku stresu ale lze je spárovat s mobilním telefonem díky čemuž Vás upozorní na příchozí hovor či SMS. Jejich dokonalé, kovové tělo s nadčasovými, outdoorovými křivkami je tak návykové, že je nebudete chtít po prvním nošení sundat z ruky. Extrémně tvrdé sklo Gorilla glass, ochrání je křišťálově čistou obrazovku před poškrábáním. 2490,00 CZK s DPH

VLASTNOSTI

inteligentní hodinky panské CARNEO ADVENTURE HR+ gray Všetky dáta vašej aktivity

Všetky dáta vašej aktivity

Moderní, outdoorové fitness smart hodinky Carneo ADVENTURE HR+ v elegantním šedém provedení disponují kulatým IPS barevným displejem, který chrání extrémně tvrdé Gorilla glass sklo. Umožňují měření srdečního tepu, stresu, BMI, ujeté vzdálenosti, monitorování spálených kalorií či kvality spánku. Jejich součástí je 500mAh baterie s výdrží až 15 dní. Podle certifikace IP67 jsou odolné vůči vodě a prachu. Jsou kompatibilní s operačním systémem iOS a Android. Hodinky mají na dotek příjemný silikonový řemínek v černé barvě, který lze vyměnit za řemínek v jiné barvě či kožený nebo kovový a tím pádem změnit hodinkám sportovní vzhled za manažerský. Vkusný outdoorově-luxusní design se snadno kombinuje k obleku či volnočasovému outfitu. Hodinky i aplikace jsou kompletně v češtině, takže si budete jistě spolu dobře rozumět.

VodotěsnéVodotěsné
Výdrž baterie 15 dníVýdrž baterie 15 dní
Měření životních funkcíMěření životních funkcí
Přehrávání hudbyPřehrávání hudby
APP v českém jazyceAPP v českém jazyce
13 sportovních režimů13 sportovních režimů

Sportovní režim

13 sportovních režimů pro přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální srdeční tep, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity, resp. zobrazení trasy na mapě díky GPS v telefonu.
Inteligentní hodinky CARNEO ADVENTURE HR+ gray

Přehled o hovorech a zprávách

Cinkla Vám zpráva a mobil nemáte po ruce? Stačí podívat na hodinky na ruce :) Samozřejmostí je zobrazování zpráv a notifikaci přímo na hodinkách, takže máte přehled o všem podstatném, co se děje, přímo na Vaší ruce. To platí i pro příchozí hovory, zobrazí se Vám jméno volajícího s možností odmítnutí hovoru.

CARNEO ADVENTURE HR+ gray notifikace
TEP
CARNEO ADVENTURE HR+ tep
Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, včetně zobrazení Vašich zón srdeční frekvence. Monitorování tepu v průběhu celého dne 24/7, i mimo sportovní aktivitu.
CARNEO CARNEO ADVENTURE HR+ gray ciferníky

Množství ciferníků

Změna stylu či nálady? Není problém, hodinky disponují velkým množstvím moderních ciferníků. Samozřejmostí je možnost vytvoření vlastního ciferníku s použitím vlastní fotky, což vás odliší od ostatních uživatelů těchto elegantních hodin.

Kalorie
CARNEO ADVENTURE HR+ monitoring spálených kalorií
Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle.

Proč koupit CARNEO ADVENTURE HR+ fitness smart hodinky?
Carneo FIT CARNEO FIT
aplikace

Stáhněte si nebo aktualizujte aplikaci CARNEO FIT zdarma z App Store nebo Google play.

APP
inteligentni hodinky CARNEO ADVENTURE HR+ balenie

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY

Upozornění:
Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné, ani reklamovat přesnost naměřených hodnot.