FITNESS NÁRAMKY | Smart náramek CARNEO SlimFit+ černý

Smart náramek CARNEO SlimFit+ černý

Povyšte váš aktivní životní styl a odpočinek na novou úroveň.
Fitness náramek Carneo SlimFit+ černý s ohromující paletou funkcí je nepřekonatelným rádcem, strážcem a také společníkem při sportu a cvičení. Zvládá spojovat se světem nebo pomůže s organizací dne. 1790,00 CZK s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

Smart náramek CARNEO SlimFit+

Buďte Cool, buďte aktivní

Fitness náramek Carneo SlimFit+ v elegantním černém provedení disponuje OLED barevným displejem, který lze aktivovat jednoduchým otočením ruky. Je vhodný pro každého, kdo chce mít svou aktivitu pod kontrolou. Jedete běhat, jezdit na kole nebo plavat? Žádný problém, zvolte konkrétní sport a pojďme na to ... Veškerá data Vám následně zanalyzuje aplikace Carneo Fit. Jeho součástí je baterie s výdrží cca 5-7 dní. Podle certifikace IP68 je odolný vůči prachu a vodě včetně ponoření. Náramek s podporou technologie Bluetooth 4.0 je kompatibilní s operačním systémem iOS a Android.

CarneoVodotěsný
CarneoVýdrž baterie
5-7 dní
CarneoMěření životních funkcí
CarneoAPP v českém jazyce
CarneoSportovní režim funkce RUN

Funkce SPORT

Funkce Sport s možností výběru 5 předdefinovaných sportů přímo v náramku včetně plavání, pro přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity.
KROKY
TEP
TEP
Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, díky čemuž můžete během aktivity sledovat aktuální tep. Monitorování tepu v průběhu celého dne, každou půl hodinu i mimo sportovní aktivity.
TK
TK
Měření krevního tlaku se zobrazením naměřených denních hodnot v přehledném grafu.
Kalórie
Kalórie
Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle.

Proč koupit Carneo SlimFit+ náramek ?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikace

Stáhněte si nebo aktualizujte aplikaci CARNEO FIT zdarma z App Store nebo Google Play.

APP
Smart náramek CARNEO SlimFit+

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY

Upozornění:
Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné.VIDEO