Smart náramek CARNEO SlickFit Oxygen+ černý

FITNESS NÁRAMKY | Smart náramek CARNEO SlickFit Oxygen+ černý

Smart náramek CARNEO SlickFit Oxygen+ černý

Odlište se od ostatních nadčasovým designem a luxusním, pleteným páskem.
Luxusní fitness náramek Carneo SlickFit Oxygen+ s tmavým, pokoveným sklem a ohromující paletou funkcí je nepřekonatelným rádcem, strážcem a také společníkem při sportu a cvičení. Zvládá vás spojovat se světem nebo pomůže s organizací dne. 1790,00 CZK s DPH KošíkKOUPIT NA HEURECE

VLASTNOSTI

Smart náramek CARNEO SlickFit Oxygen+ černý

Spojení luxusu a aktivního života

Fitness náramek Carneo SlickFit Oxygen+ v elegantním černém provedení disponuje LED IPS barevným displejem, který lze aktivovat jednoduchým otočením ruky. Je vhodný pro každého, kdo chce mít svou aktivitu pod kontrolou. Jedete běhat, jezdit na kole nebo plavat? Žádný problém, zvolte konkrétní sport a pojďme na to ... Veškerá data Vám následně zanalyzuje aplikace Carneo Fit. Jeho součástí je baterie s výdrží 7 - 10 dní. Podle certifikace IP68 je odolný vůči prachu a vodě včetně ponoření. Náramek s podporou technologie Bluetooth 4.0 je kompatibilní s operačním systémem iOS a Android.

CarneoVodotěsný
CarneoVýdrž baterie
7-10 dní
CarneoMěření životních funkcí
CarneoAPP v českém jazyce
Carneo8 sportovních aktivit

Funkce SPORT

Funkce Sport s možností výběru 8 předdefinovaných sportů přímo v náramku včetně plavání, pro přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální tep, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity.
KROKY
TEP
TEP
Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, včetně zobrazení Vašich zón srdeční frekvence. Monitorování tepu v průběhu celého dne i mimo sportovní aktivity.
TK
TK
Měření krevního tlaku se zobrazením naměřených denních hodnot v přehledném grafu.
Kalorie
Kalorie
Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle.

Proč koupit Carneo SlickFit Oxygen+ náramek ?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikace

Stáhněte si nebo aktualizujte aplikaci CARNEO FIT zdarma z App Store nebo Google Play.

APP
Smart náramek CARNEO SlickFit Oxygen+ černý

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornění:
Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné.VIDEO NÁVOD