Smart náramek CARNEO G-Fit+ - Smart hodinky, Fit náramky, LED žárovky, Příslušenství, Kamery do auta

FITNESS NÁRAMKY | Smart náramek CARNEO G-Fit+

Smart náramek CARNEO G-Fit+

Inteligentní náramek pro sportovce, kteří to myslí vážně.
Náramek zcela nové generace, který vás bude úspěšně posouvat za stanovenými cíli. Nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. 1890,00 CZK s DPH KošíkKOUPIT NA HEURECE

VLASTNOSTI

Smart náramek CARNEO G-Fit+

Záznam trasy pomocí GPS

Fitness náramek Carneo G Fit + v elegantním černém provedení disponuje OLED barevným displejem, který lze aktivovat jednoduchým otočením ruky. Je vhodný pro každého, kdo chce mít svou aktivitu pod kontrolou a pomocí GPS si prohlížet ujetou trasu na mapách. Před začátkem aktivity můžete zvolit jeden z typů sportování jako například běh, cyklistiku, fitness, sport, lyžování a golf. Všechna data Vám následně zanalyzuje aplikace Hi Move. Jeho součástí je baterie s výdrží až 10 dní. Podle certifikace IP67 je odolný vůči prachu a vodě. Náramek s podporou technologie Bluetooth je kompatibilní s operačním systémem iOS a Android.

CarneoGPS modul
CarneoVodotěsný
CarneoVýdrž baterie
až 10 dní
CarneoMěření životních funkcí (tep)
CarneoAPP v českém jazyce
CarneoSportovní režim funkce RUN

Funkce SPORT

Funkce Sport s možností výběru až z 22 předdefinovaných sportů, přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální tep, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity včetně projeté trasy na mapě.
SPORT
TEP
TEP
Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, včetně zobrazení Vašich zón srdeční frekvence. Monitorování tepu v průběhu celého dne i mimo sportovní aktivity.
Kalórie
Kalorie
Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle.

Proč koupit Carneo G-Fit+ náramek ?Smart náramek CARNEO G-Fit+

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY

Upozornění:
Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné.