Carneo G-Fit+ smart náramek pro sportovce | Carneo.cz

FITNESS NÁRAMKY | PÁNSKÉ | Smart náramek CARNEO G-Fit+

Smart náramek CARNEO G-Fit+

Inteligentní náramek pro sportovce, kteří to myslí vážně.
Náramek zcela nové generace, který vás bude úspěšně posouvat za stanovenými cíli. Nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. 1890,00 CZK s DPH

VLASTNOSTI

fitness náramek CARNEO G-Fit+ černý GPS

Záznam trasy pomocí GPS

Fitness náramek Carneo G Fit + v elegantním černém provedení disponuje OLED barevným displejem, který lze aktivovat jednoduchým otočením ruky. Je vhodný pro každého, kdo chce mít svou aktivitu pod kontrolou a pomocí GPS si prohlížet ujetou trasu na mapách. Před začátkem aktivity můžete zvolit jeden z typů sportování jako například běh, cyklistiku, fitness, sport, lyžování a golf. Všechna data Vám následně zanalyzuje aplikace Hi Move. Jeho součástí je baterie s výdrží až 10 dní. Podle certifikace IP67 je odolný vůči prachu a vodě. Náramek s podporou technologie Bluetooth je kompatibilní s operačním systémem iOS a Android.

CarneoGPS modul
VoděodolnýVoděodolný
CarneoVýdrž baterie
až 10 dní
CarneoMěření životních funkcí (tep)
CarneoAPP v českém jazyce
CarneoSportovní režim funkce RUN

Funkce SPORT

Funkce Sport s možností výběru až z 22 předdefinovaných sportů, přehledné zobrazení všech potřebných údajů při aktivitě, jako jsou aktuální tep, vzdálenost, spálené kalorie, celkový čas aktivity včetně projeté trasy na mapě.
fitness náramek CARNEO G-Fit+ černý sport
TEP
fitness náramek CARNEO G-Fit+ černý tep
Měření srdečního tepu permanentně v průběhu sportovní aktivity, včetně zobrazení Vašich zón srdeční frekvence. Monitorování tepu v průběhu celého dne i mimo sportovní aktivity.
Kalórie
fitness náramek CARNEO G-Fit+ černý kalorie
Monitoring spálených kalorií s možností nastavení denního cíle.

Proč koupit Carneo G-Fit+ náramek ?fitness náramek CARNEO G-Fit+ černý obsah balení

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY

Upozornění:
Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné.