Bluetooth Sluchátka Carneo S5 černá | Carneo.cz

BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA | CARNEO Bluetooth Sluchátka S5 black

CARNEO Bluetooth Sluchátka S5 black

Bluetooth sluchátka by měly patřit do výbavy každého posluchače kvalitní muziky. Model Carneo S5 přináší kromě fantastického zvuku i moderní design. 699,00 CZK s DPH

VLASTNOSTI

bluetooth sluchátka CARNEO Bluetooth Slúchadlá S5 black černé funkce

Stylový kousek nabitý funkcemi

Sluchátka Carneo S5 - stylový společník na Vaší cestě. Díky obsaženým technologiím a kompaktnosti Vám zajistí nezávislost od dalších zařízení a umocní tak Vaši volnost.

CarneoBluetooth 4.2
CarneoHands free
CarneoMikrofon
CarneoSkládací
CarneoVestavěné
MP3 a FM
CarneoVýdrž baterie
5h
CarneomicroSD
karta

Čistý zvuk a bohaté basy

Sluchátka Vám zprostředkují příjemný zážitek v podobě čistého zvuku a bohatých basů reprodukované hudby.

Vyřizování telefonních hovorů

S kvalitním všesměrovým mikrofonem už hlasové hovory nemohou znít živější. Rozumíte Vy, rozumějí Vám. Hlas je při telefonování i nahrávání jasný i s nejrůznějšími detaily.

Na vlnách FM

Nemáte k dispozici mobil? Nevadí. Stačí do sluchátek vložit micro SD kartu s nahranými mp3 a zábava může opět začít. Vestavěný MP3 přehrávač Vám umožní přehrát všechny MP3 soubory na kartě. Pokud Vás přestane bavit hudba z mobilu či SD karty, jednoduše si spusťte FM rádio, kterým sluchátka disponují a opět máte o zábavu postaráno.

Díky bezdrátovým sluchátkům vám více nebudou dělat starosti zamotané kabely. Poslouchejte svou oblíbenou hudbu bez omezení pomocí technologie Bluetooth. Nabízejí čistý zvuk a bohaté basy, zatímco vestavěný mikrofon umožňuje provádět telefonické hovory.

Pohodlné nošení bez otlačení zajistí měkké polštářky. Výhodou je, že se sluchátka dají složit, což je velmi praktické, když si je potřebujete uložit do tašky nebo ruksaku.

Disponují vestavěnou baterií a slotem pro kartu microSD. Díky stolu pro SD kartu si můžete přehrávat hudbu ve formátu MP3, bez potřeby připojení mobilního telefonu.

Ovládací prvky na sluchátku slouží ke snadné a jednoduché obsluze zařízení. technologie Bluetooth 4.2 umožňuje soupravu připojit k vašemu smartphonu, tabletu nebo počítači.

bluetooth sluchátka CARNEO Bluetooth Slúchadlá S5 black černé obsah balení

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRY