Bluetooth Sluchátka do uší Carneo S9 BOOST | Carneo.cz

BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA | CARNEO Bluetooth Sluchátka do uší S9 BOOST

CARNEO Bluetooth Sluchátka do uší S9 BOOST

CARNEO S9 BOOST Bluetooth 5.0 - Auriculares Deportivos vám umožní vychutnat si úžasný zvuk. Mají nejnovější verzi Bluetooth 5.0, která jim poskytuje to nejkvalitnější připojení. 1790,00 CZK s DPH

VLASTNOSTI

bluetooth sluchátka CARNEO Bluetooth Slúchadlá do uší S9 BOOST černé hands free

Volnost bez omezení

CARNEO S9 BOOST mají jednu z nejdelších výdrží baterií v současnosti, až 10 hodin používání na jedno nabití a pouzdro na nabíjení, které umožňuje až další 4 nabití. Díky tomu je téměř 40 hodin zábavy bez nabíjení.

CarneoBluetooth 5.0
CarneoHands free
CarneoMikrofon
CarneoVýdrž baterie až 10h
CarneoNabíjecí stanice 950mAh

Špičkový zvuk

Sluchátka vám se svou akustickou soustavou se dvěma budiči poskytnou opravdu kvalitní, čistý, autentický a dynamický zvuk s čitelnými výškami a pevně usazenými basy.

Kvalita zpracování

Další ze světlých stránek těchto sluchátek je jejich zpracování. Při výrobě byly použity ty nejlepší materiály. Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu díky těmto novým, nadčasovým sluchátka z vysokou kvalitou zpracování.

Zabudovaný mikrofon

Vybavte si hovory bez zbytečného skládání sluchátek. Navíc ovládání obsahuje další tlačítka pro ovládání hlasitosti a přehrávání skladeb, či ovládání hovoru.

Proč koupit Carneo Bluetooth Sluchátka do uší S9?bluetooth sluchátka CARNEO Bluetooth Slúchadlá do uší S9 BOOST černé obsah balení

OBSAH BALENÍ


TECHNICKÉ PARAMETRYVIDEO NÁVOD